AGIILSETE METOODIKATE TUTVUSTUS (1/2 päeva)

Hind grupile 1650€

Treeningu osaleja saab ülevaate miks, millal ja kuidas agiilne ja lean mõtlemine tekkisid ning kuidas scrum'i ja kanban'i raamistikud seda praktiliselt toetavad. Koolitus katab põhilisi teoreetilisi aluseid selgitades, mis on Scrum'i tseremooniaate, rollide, artifaktide ning Kanban'i põhimõttete ja nõuete taga.

Kategooria:
Ülevaade
 1. Kirjeldus ja teemad

  Antud tutvustav lühikoolitus annab ülevaate waterfall’i, lean’i ja agile’i taustast, selgitab kuidas deterministlik ja empiiriline mudel mõjutavad tarkvaraarendust ning miks empiiriline mudel töötab paremini pidevalt muutuvas ärikeskkonnas.

  Koolitusel käsitletakse case’e minevikust ja tänapäevast, mille kaudu selgitatakse kuidas agile ja lean töötavad, milliseid tehnikaid ja tööriistu kasutatakse agile ettevõttes ning millised riskid võivad pidurdada agile’i kasutamist.

 2. Ajakava

  Osa 1 Teooria agile protsesside taga
  – Agile ja Lean ajalugu

  Osa 2 Toetavad tehnikad
  – Scrum raamistik (rollid, artifaktid, tseremooniad)
  – Kanban’i põhimõtted (Kanban’i tahvel ja voo visualiseerimine, teoksil oleva töö piiramine)
  – Kaizen – pidev täiustamine/parendamine

  Osa 3 Teadaolevad agile juurutamisega kaasnevad riskid

  Osa 4 Küsimused ja vastused

 3. Õppemeetodid

  Teooria loengu vormis, arutelud ja lühikesed praktilised simulatsioonid.

 4. Course structure & Ease of implementation
  60Teooria %
  40Aktiivne õppimine %
  35Praktika %
 5. Koolitaja

  Alek Kozlov omab Estonian Business School’i IT juhtimise magistrikraadi. Alek on Scrum.ee asutaja, konsultatnt ja treener. Samuti on ta koolitaja Tallinna Tehnika Ülikoolis ja DevTraining’s. Alek on ka Agile Estonia kaasasutaja.

  Alek praktiseerib Scrum’i meetodeid 2004. aastast ja aitab ettevõtteid omaks võtta agiilset mõtteviisi ja Scrum’i meetodeid 2009. aastast. Alek on sertifitseeritud Scrum’i praktik (Certified Scrum Practitioner CSP), sertifitseeritud Scrum Master (CSM), sertifitseeritud Product Owner (CSPO), Innovation Games koolitaja ja kirglik toote/teenuse disainer.

  Alek töötas Skype’is kus ta oli esimene Agile Coach, kelle vastutuseks oli planeerida, täide viia ja toetada meeskondade üleminekut Scrum’le. Ta on teinud koostööd Skype’i, Telekomi, Insly, Helmese, Tieto Eesti, SMIT’i, Töötukassa, TTÜ ja mitmete teiste organisatsioonidega.

 6. Disclaimer

  Hind kehtib Tallinnas toimuvatele koolitustele. Väljaspool Tallinnat lisanduvad koolitaja reisikulud. Võtke meiega ühendust.

Kes peaks osalema

Ärijuhid
Riigihanke spetsialistid
Personalijuhid
Juristid
Raamatupidajad
Turundusspetsialistid

 1. Level & Prerequisites

  Level: Basic level

  Prerequisites: No prerequisites required

Mida Osaleja Saab?

Poolepäevase koolituse läbimisel omab osaleja ülevaadet agile, lean, scrum ja kanban’i printsiipidest ning valdab teemaga seotud mõisteid ja sõnavara.

Osaleja õpib tundma piisaval määral scrum’i “tseremooniaid” (koosolekuid), rolle ja artifakte, et kommunikeeruda oma meeskonna ja partneritega. Ülevaade riskidest aitab osalejal identifitseerida riske olemasolevas keskkonnas.

Küsi pakkumist

[recaptcha]

Documents