Notice: Constant DATE_RFC7231 already defined in /home/np21207/domains/scrum.ee/public_html/includes/bootstrap.inc on line 258
Tingimused | Scrum.ee
Loading...

Tingimused

Koolituse maksumus

Sisekoolituse (edaspidi koolitus) maksumus sisaldab koolitaja ja koolitusmaterjalide kulu. Koolituse maksumus ei sisalda kohvipausi, lõunasöögi ja ruumi(de) rendi kulu.

Maksetingimused

Koolituse maksumuse tasumine on 7 päeva jooksul arve väljastamise kuupäevast või koolituse toimumise kuupäevaks, juhul kui koolitus toimub varem kui 7 päeva jooksul arve väljastamise kuupäevast.
 
Toodud hindadele lisandub käibemaks.
 

Kliendi poolne koolituse tühistamine või ümberajastamine

Tellitud koolituse võib tühistada või ümberajastada, kuid Scrum.ee OÜ-l on õigus kohandada järgnevaid tühistamistasusid:
  • tühistamisest teatamisel 11 või rohkem tööpäeva enne koolituse toimumist - tühistamistasu 0% koolituse maksumusest
  • tühistamisest teatamisel 6-10 tööpäeva enne koolituse toimumist - tühistamistasu 30% koolituse maksumusest
  • tühistamisest teatamisel 0-5 tööpäeva enne koolituse toimumist - tühistamistasu 70% koolituse maksumusest
 

Scrum.ee OÜ poolne koolituse ümberajastamine

Juhul, kui Scrum.ee OÜ tühistab koolituse, mis peaks toimuma kokkulepitud ajal, siis Scrum.ee OÜ leiab üheskoos kliendiga uue aja koolituse läbiviimieks. Juhul, kui sobivat aega ei leita, siis tagastatakse koolituse maksumus täies mahus.

Kontaktandmed ja privaatsuse tingimused

Scrum.ee OÜ kasutab osalejate kontaktandmeid selleks, et edastada osalejatele koolitusega seotud vajalikku infot.
 
Srcum.ee OÜ võib lisada osalejate kontaktandmed ka uudiskirja nimekirja, mille kaudu saadame aeg ajalt informastiooni Scrum.ee OÜ poolt pakutavate koolituste ja ürituste kohta. Uudiskirjast on alati võimalik ennast eemaldada.
 
Scrum.ee OÜ ei anna osalejate kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.
 

Üldised tingimused

Eelpool kirjeldatud Tingimused on koolituse tellija ja Scrum.ee OÜ vahelise koostöö kokkuleppe aluseks ning on ülemuslikud mõlemale osapoolele mis tahes eelenavate kokkulepete suhtes (kui ei ole sõlmitud vastavat lepingut, mis sätestaks erinevad tingimused). Meie reklaam- ja turundusmaterjalid on informatiivsed, ega oma lepingulist jõudu Scrum.ee OÜ ja mis tahes teise osapoole vahel. Käesolevaid Tingimusi on Scrum.ee OÜ-l õigus muuta ilma etteteatamata ning kõik muudatused jõustuvad nende tegemise hetkest ja avaldamisest Scrum.ee kodulehel. Käesolevate tingimuste täitmisel ja vaidlsute tekkimise korral.