Notice: Constant DATE_RFC7231 already defined in /home/np21207/domains/scrum.ee/public_html/includes/bootstrap.inc on line 258
Scrum.ee
Loading...

Our in-house training courses

Agiilsete metoodikate tutvustus - 1/2 päeva

Treeningu osaleja saab ülevaate miks, millal ja kuidas agiilne ja lean mõtlemine tekkisid ning kuidas scrum'i ja kanban'i raamistikud seda praktiliselt toetavad. Koolitus katab põhilisi teoreetilisi aluseid selgitades, mis on Scrum'i tseremooniaate, rollide, artifaktide ning Kanban'i põhimõttete ja nõuete taga

Hind grupile 1650€

Loe lisaks ja küsi pakkumist
Scrum'i praktiline ülevaade (1 päev)

Treeningu osaleja saab ülevaate miks, millal ja kuidas agile ja scrum tekkisid, millised on põhilised teoreetilised alused scrum'i tseremooniate, rollide ja artifaktide taga. Osaleja praktiseerib scrum'i 4 iteratsiooni vältel ning saab vastused tekkivatele küsimustele.


Hind grupile 2950€

Loe lisaks ja küsi pakkumist
Scrum meeskonna koolitus (2 päeva)
Treeningu osaleja saab ülevaate miks, millal ja kuidas agile ja scrum tekkisid, millised on põhilised teoreetilised alused scrum'i taga ja kuidas tseremooniad, rollid ja artifaktid toimivad reaalses elus.

Koolituse käigus valmistatakse osalejad ette ning varustatakse scrum'i tehnikate ja tööriistadega scrum'i simulatsiooniks. Koolituse lõpus teostatakse 3 iteratsiooni vältel scrum'i simulatsioon, mille käigus osad meeskonnad edukalt tarnivad testitud, unikaalse ja töötava toote.


Hind grupile 5550€

Loe lisaks ja küsi pakkumist

Miks valida meid


Kõrgelt hinnatud ja soovitatud

Sõnad, millega treeningul osalejad iseloomustavad kogetut.
 
Praktiline. Kaasa haarav. Lood elust. Kompetentsus. Taskaalus. Omandasin uusi oskusi. Kasulik. Professionaalne. 

 

Kogenud treener

Esimene Scrum Coach
Üle 10 aasta kogemust
Rohkem kui 50 rahulolevat klienti

Koolitused nagu Skype's

Esimene Scrum Coach Skype's
Aitas Scrum'i ellu rakendada Skype's

Tagatud kvaliteet

Treener on sertifitseeritud
Certified Scrum Master (CSM)
Certified Scrum Product Owner (CSPO)
Certified Scrum Practitioner (CSP)

Meeskonnale see meeldib

Meie jaoks on oluline, et scrum'i koolitus annaks osalejatele vajalikud teadmised, oleks praktiline ja ka lõbus. Uuringud ja meie kogemus kinnitab, et meelelahutuslik element on oluline, et hoida koolitusel osalejaid motiveerituna ning nad saaksid koolitusest suurima praktilise väärtuse.

Meeskond ütleb aitäh!


Meie kliendid

Meist

Scrum.ee OÜ pakub konsultatsiooni teenuseid, coaching't ja koolitusi alates 2008. aastast.

Alek KozlovKoolitaja Alek Kozlov omab Estonian Business School'i IT juhtimise magistrikraadi. Alek on Scrum.ee asutaja, konsultatnt ja treener. Samuti on ta koolitaja Tallinna Tehnika Ülikoolis ja DevTraining'us. Alek on ka Agile Estonia kaasasutaja.
 
Alek praktiseerib Scrum'i meetodeid 2004. aastast ja aitab ettevõtteid omaks võtta agiilset mõtteviisi ja Scrum'i meetodeid 2009. aastast. Alek on sertifitseeritud Scrum'i praktik (Certified Scrum Practitioner CSP), sertifitseeritud Scrum Master (CSM), sertifitseeritud Product Owner (CSPO), Innovation Games koolitaja ja kirglik toote/teenuse disainer.
 
Alek töötas Skype’is kus ta oli esimene Agile Coach, kelle vastutuseks oli planeerida, täide viia ja toetada meeskondade üleminekut Scrum'le. Ta on teinud koostööd Skype'i, Telekomi, Insly, Helmese, Tieto Eesti, SMIT'i, Töötukassa, TTÜ ja mitmete teiste organisatsioonidega.